​​Гарем – образ окремого світу, загадкового і недоступного, замкнутого середовища розкоші і сексуального збудження з присмаком жорстокості і небезпеки. Гарем - таємна мрія чоловіків і уособлене прокляття жінок, осередок чуттєвих насолод і вишукана скупа, що томляться в ньому. чоловік, хоча б одного разу, бажав поринути в цю еротичну казку, відчути себе повелителем гарему. І тому клуб HAREM був створений, як втілення мрії всіх чоловіків цього грішного світу. 

Чоловічий клуб "HAREM" розташований у самому центрі гламурного життя столиці, в розважальному комплексі "Арена", за адресою вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) 5. На шостий поверх піднімаються 4 зручні ліфти. Так само 2 ліфти піднімаються з паркінгу. Прохід до них позначений покажчиком “Harem mens club”. Вхід через підземний паркінг – це добрий спосіб забезпечити Вашу конфіденційність. У ньому завжди є вільне місце для Вашого авто. На вході в клуб Вас зустрінуть чарівні хостес. Професійна, ввічлива і виключно коректна охорона, забезпечує Вашу безпеку.  Звукове та світлове обладнання – найвищого рівня. В центрі залу велика сцена повністю складається з світлодіодних модулів. Велика золота клітина як символ солодкої неволі гарему височить у центрі сцени. Чотири пілони на яких змінюють один одного одночасно танцюють чотири сексуальні танцівниці. задають настрій ритмічними рухами стегон.

Стриптиз клуб орієнтується не на кількість гостей, а на якість, тому посадкових місць небагато, всього 60. Інтер'єр стриптиз клубу створений в сучасному стилі зі східними мотивами та елементами садомазо. Вся атмосфера клубу спрямована на те щоб чоловік розслабився, відволікся від повсякденних турбот і отримував задоволення, насолоджуючись кожною хвилиною перебування у гаремі. Гості можуть розміститися на м'яких шкіряних диванах, що розташовані на різній відстані від сцени. Або присісти в зручні крісла прямо під самою сценою, максимально близько до спокусливих танцівниць. Для компанії бажаючої відокремитися, передбачена VIP ложа, відгороджена від загального залу шторами, з великим все, що відбувається на сцені, при цьому перебуваючи в тіні. Для любителів посидіти за барною стійкою -бар з панорамним видом на нічний Київ. Дві приват кімнати де Ви відчуєте сексуальне збудження від усамітнення з дівчиною, яка повністю роздягнеться для Вас в приватному танці. Дві масажні кімнати призначені для розслаблення та насолодами різними видами еротичного масажу. елітні алкогольні напої, східні кальяни, для яких використовуються найкращі сорти тютюну. І головне – велике  CRAZY MENU у якому навіть найвибагливіші чоловічі бажання будуть задоволені. Керує клубом компанія "HARTLESSMANAGEMENT GROUP" 

Щовечора з 20:00 чоловічий клуб HAREM відкриває свої двері для поціновувачів жіночої краси.

Ласкаво просимо в наш чарівний світ еротичних фантазій і чуттєвих насолод.

Ласкаво просимо до легенди, що ожила!

Ласкаво просимо до HAREM!

Тисяча та одне задоволення.